4. alkalommal megrendezett karácsonyi vásárra került sor Szentgyörgyön a Székely Nemzeti Múzeumban, ahol már másodszor vehettem részt, legnagyobb örömömre.
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Karácsonyfadíszek. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Karácsonyfadíszek. Összes bejegyzés megjelenítése
2012. december 25., kedd
2012. december 12., szerda
2011. december 26., hétfő
Karácsonyfa díszek
Igaz már elkéstem kicsit a karácsonyfa díszekkel, de így szeretnék Boldog karácsonyt kívánni mindenkinek. A szentgyörgyi múzeumi vásárra készültek, 140-en voltak összesen, íme egy kis ízelítő.
2010. december 4., szombat
Újabb karácsonyfadíszek
Tegnap délután készült egy rakás újabb apróság, azt hiszem a kis mézeskalácsokból még készítek párat és a kis hóember is jól sikerült. Itt vannak az összesen.
És itt meg külön-külön.
Hát ők voltak azok. Én beléjük szerettem.
És itt meg külön-külön.
Hát ők voltak azok. Én beléjük szerettem.
2010. december 2., csütörtök
Kis karácsonyfadíszek
Kipróbáltam pár karácsonyfadíszt, most szereztem be piros anyagot is, úgyhogy ha időm lesz még készül majd egy rakás.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)

