A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Karácsonyfadíszek. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Karácsonyfadíszek. Összes bejegyzés megjelenítése

2012. december 25., kedd

Karácsonyi vásár 2012

4. alkalommal megrendezett karácsonyi vásárra került sor Szentgyörgyön a Székely Nemzeti Múzeumban, ahol már másodszor vehettem részt, legnagyobb örömömre.



2012. december 12., szerda

2011. december 26., hétfő

Karácsonyfa díszek

Igaz már elkéstem kicsit a karácsonyfa díszekkel, de így szeretnék Boldog karácsonyt kívánni mindenkinek. A szentgyörgyi múzeumi vásárra készültek, 140-en voltak összesen, íme egy kis ízelítő.



2010. december 4., szombat

Újabb karácsonyfadíszek

Tegnap délután készült egy rakás újabb apróság, azt hiszem a kis mézeskalácsokból még készítek párat és a kis hóember is jól sikerült. Itt vannak az összesen.
És itt meg külön-külön.
Hát ők voltak azok. Én beléjük szerettem.

2010. december 2., csütörtök

Kis karácsonyfadíszek


Kipróbáltam pár karácsonyfadíszt, most szereztem be piros anyagot is, úgyhogy ha időm lesz még készül majd egy rakás.